Güvenilir,
insan odaklı hizmet…

   1975 yılı Bursa’da Yunus Güneri girişimi, bir torna atölyesi olarak kurulan ve otomobil burçları üreterek başlayan ticari faaliyetler, 1980 yılı yedek parça ticareti ile de pekiştirilmiş ve firma adı Emre Ticaret olmuştur. Geçen yıllar ve genişleyen ticaret hacminin etkisiyle Emre Güneri ve Yunus Güneri tarafından kurulan Yunusemre Otomotiv Limited Şirket’i, 2008 yılı itibari ile Emre Ticaret ile birleşerek ithalat ve ihracat faliyetleri etkisiyle büyümesine devam etmiştir.

Günümüzde 3 farklı mağazası bulunan, otomobil yedek parça ticareti, akü ve aksesuarı satışının yapıldığı mağazalarında müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir. Dünyaca bilinen ve önde gelen markalar, ülkemizde üretilen yüksek kaliteli ürünler, tüm kara taşıtları elektrik yedek parçaları, aküleri, aksesuar ve çeşitli parçalar gibi her geçen gün yenilenen otomobil ve motosiklet aksesuarlarına kadar çok geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Firma bünyesinde yaratılan, Yeo Spare Parts, Pluxen, Dolphin olarak bilinen markalı yüksek kaliteli ürünler, YEO otomobil silecekleri, Alternatör, Marş Motorları ve yedekleri, LED Halojen ve Xenon ampuller, Led off-road ve harici aydınlatmalar, otomobil aksesuarları, far ve stoplar, sis lambaları gibi binlerce otomobil yedeklerini ve aksesuarlarını geniş pazarlama ağı ile bayilerine ve müşterilerine ulaştırmaya devam etmektedir.

Misyonumuz

Yunusemre Otomotiv;  sektöründeki tüm firmalar ve son kullanıcılar için en çok tercih edilen firma olma yolunda ilerlemektedir.

Vizyonumuz

Yunusemre Otomotiv; yüksek ekip ruhuyla, Otomotiv sektöründeki tüm yenilikleri, ürün ve hizmetleri en uygun fiyata, hızlı, kaliteli ve sürekli gelişen bir iş modeli ile müşterilerine sunar.

YEO

Üyelikler ve Belgeler